Máme samé voňavé zboží…

Namaste.

Vonné tyčinky ručně rolované z bylin a dřev, Káthmándú, Nepál

Vítejte u nás. Kouzlo východní filozofie máte na dosah ruky. Vybrat si u nás můžete ze sortimentu orientálního zboží a zejména z odvětví vonných tyčinek a dalšího zboží, které napomáhá k vytvoření žádoucí atmosféry a v buddhistické a hinduistické kultuře se využívá k meditacím, k obřadům puja a podobně.

Zaměřujeme se především na vonné tyčinky (incense sticks), které osobně vybíráme v Nepálu. Jde o produkty vyráběné včetně obalových materiálů ručně v Indii, Bhútánu a Nepálu. Některé tyčinky vyrábějí taktéž mniši v klášterech. Vzhledem k současnému zřízení v Tibetu jsou tibetské tyčinky častokrát vyráběný Tibeťany žijícími v exilu v Indii a Nepálu.

Zboží, které vám nabízíme, nese výjimečnou atmosféru a má pro nás hlubší význam, jelikož máme velmi kladný vztah k nezaměnitelné a laskavé atmosféře Nepálu. Pokud jste někdy dříve zkoušeli tyčinky, které se stále prodávají za pár korun v České republice na tržnicích a podobných místech a byli jste zklamaní, nedivíme se. Jde o tyčinky s chemickými přídavky. Neklesejte na mysli a dejte šanci pravým vonným tyčinkám. Například těm z našeho internetového obchodu.

Při objednávce nad 1.000 Kč máte nyní poštovné zdarma.

.

Zobrazen 1. – 16. z 120 výsledků

Zobrazen 1. – 16. z 120 výsledků