Vladimírův YouTube kanál

Vladimírův kanál na YouTube

Lidé, kteří mají rádi vonné tyčinky, většinou přirozeně tíhnou také k dalším oblastem, jejichž cílem je navození klidu a relaxačního prostředí. Mnoho z nás se rádo zamýšlí nad duchovními tématy, porovnává svůj pohled s pohledy druhých. Někdo je rád v klidu s co nejmenším počtem vnějších rušivých elementů. Jiný rád dlouhosáhle přemýšlí nad tvrzeními Buddhy a ověřuje jejich platnost v dnešním světě.

I mně je tohle vše vlastní a při společných setkáních, ať už individuálních nebo skupinových, se těchto okruhů dotýkáme. Pro tyto účely jsem před nějakou dobou začal natáčet videa a komentáře, která jsou nyní dostupná všem. I těm, kteří do studia WANG v Hranicích mají dalekou cestu.

Můj celý YouTube kanál otevřete na samostatné stránce kliknutím zde.

.

Představení zvonkoher Koshi

Zvonkohry Koshi, které jsou ručně vyráběné ve francouzských Pyrenejích, jsou magický nástroj se silným uklidňujícím a harmonizujícím potenciálem, který dovádí k relaxačnímu stavu a snížení množství myšlenek také těm, kteří jsou založeni více materiálně než duchovně. Zvonkohry často používám k harmonizačním ošetření ve studiu WANG v Hranicích (web studia).


Meditace METTÁ

Mettá je jednou ze čtyř nezměrných vlastností, základu mahajánového buddhismu a znamená milující laskavost. Zbývajícími třemi jsou soucit, radost z radosti druhého a klidná vyrovnaná mysl. Udělejte si čas a projděte si společně se mnou patnáctiminutovou nahrávkou. Meditacím se společně věnujeme ve studiu WANG v Hranicích (web studia).


Příběh Siddhárthy Gautamy, Buddhy

Buddha, než dosáhl svého osvícení, byl nepálský princ, který se rozhodl rozpoznat pravou podstatu mysli, života, příčinách štěstí a utrpení. Osvícení dosáhl před přibližně 2.550 lety v indické Bódhgaji pod stromem bódhi a z jeho učení čerpáme do dnešních dnů.

Můj celý YouTube kanál otevřete na samostatné stránce kliknutím zde.