• -40 Kč
Natural Cones - vonné kužílky - Tea Tree

Natural Cones - vonné kužílky - Tea Tree

5489561
Zboží mám skladem
99 Kč 139 Kč -40 Kč

Nepálské vonné jehlánky jsou malé, ručně vyráběné, kužely ze směsi sušených a mletých květin, bylin a dřevin mísených s přírodním lepidlem. Tyto jsou ve variantě Tea Tree (růže). Vůně je tedy svěží a čerstvá. Při návštěvě Káthmándú a nákupu zboží jsem se setkal se skupinkami žen, které tyto směsi mačkaly do formiček a vyráběly obrovské množství jehlánků.

Popis

Nepálské vonné jehlánky jsou malé, ručně vyráběné, kužely ze směsi sušených a mletých květin, bylin a dřevin mísených s přírodním lepidlem. Tyto jsou ve variantě Tea Tree (růže). Vůně je tedy svěží a čerstvá. Při návštěvě Káthmándú a nákupu zboží jsem se setkal se skupinkami žen, které tyto směsi mačkaly do formiček a vyráběly obrovské množství jehlánků.

Balení obsahuje 25 ručně vyráběných jehlánků (mohou se tvarově lišit právě na základě ruční práce) a navíc jednoduchý hliněný podstavec pro bezpečné uložení po zapálení.

Užší konec jehlánku se zapálí, nechá prohořet. Poté plamen uhasíme, položíme na podstavec a necháme doutnat. Meditační nebo spirituální příjemná atmosféra na sebe dlouho nenechá čekat. :)

Při použití je vhodnější přístup vzduchu do místnosti, alespoň ventilační.

Detaily produktu

12 ks
Produkt byl přidán do seznamu přání
Zboží přidáno do srovnávače